Ekin'in Hareketli Hayatından Kareler :)

on 9 Ocak 2014 Perşembe
              Selam beyler :) 

              1 haftadır okadar çok olayım olduki en son bugun artık yazmam lazım diye düşündüm.  Kronolojik sıradan gidelim isterseniz :)

                                        

              Benki zaten final haftası yaşayan bir öğrenciyim sikindirik derslerle kafam allak bullakken birde bunlar olunca bazen kayışı koparıyorum :) geçen yazımda bahsetmiştim azcık eski sevgilim yazdı diye. Artık arada bir yazar oldu misal bugun doğum günümü kutladı aaa evet Sevgili Ekin artık bir yaş daha büyüdü. Aslında bana sorarsanız ben zaten kütük yaşımdan daha büyük hissediyorum kendimi :) Velhasılı doğum günümü kutlayıncada biraz konuştuk bana nasıl kilo verdiğim konusunda azcık laflarını dinlesemde en son benden bi foto istedi yolladım gerçekten zayıf olduğumu söyleyip durdu. Bende ondan foto istedim ama boydan giyinik fotosu olmadığını söyledi. ( adam artık ne halde fotolar çekinmeye başladıysa ... Ben bunu böyle bırakmamıştım halbuki ) Neyse yarıçıplak böyle boxerlı bi fotosunu attı. Abarttığı kadarda kilosu kalmamış piskopatın :) sexs en iyi spordur kilo vermeye yardımcıdır diyen Beyonce bacıma katılıyorum ayrıca. Okurlarım sexs yapın kilo vermeye yardımcı ispatlandı. Ama bende nedense sexs yapmadığım halde gitti ama istisnalar kaideleri bozmaz demişler :) 

            Neyse eskiyi eskide bırakalım diyorum ama ne kadar desemde bırakamıyorum. Çünkü 2 gün öncede ondan sonraki ama şuan ayrı olan sevgilimi aradım. Hani hatırlarsınız belki ilk yazılarımdan biriydi ailem ile tanıştırdığım vardı ya o işte. Aramamın sebebide belli ben hümanist bir insanım insanı insan olduğu için severim. Ona karşı hala içimde bişiler var ve bu yüzden kötü olsun istemedim rüyamdada gördüm zaten bi deli cesaret ile mesaj attım sonrada aradım. 

               Dedim herşeyi tek tek " 1 kez ah ettim tuttu 2. Kez etmek istemiyorum kötü olmanı istemem kötü olarakda aklında kalmak istemem. İyi ol mutlu ol isterim karşılaştığımız zaman birbirimiZden kaçmayalım " dedim  oda zaten benim hakkımda kötü düşünmüyormuş. Aksine sesimi duymayı özlediğini ve arada sırada ara konuşalım dedi. Ve bugun de doğum günümde mesaj attı kutladı.  Ailemden uzak dışarda 2. Doğum günümü kutlayışım:) 

                Ayyy ayyy ayyy ben bugun ne yaptım ne yaptım :) arkadaşımın fakültesine gidip kafeteryada kahve içerken ben telefondan horneti açtım :) Bir tane uzun zamandır favorimde olan cocuk gözüme ilişti snradan kapatım geri  iki dakika geçmeden bizim kezban tapir aha bu o cocuk diye bana gösterdi :) bi baktım cidden o ... Ama ben nasıl bakıyorum nasıl bakıyorum tapir de " artık kezban değilim " diye söyleniyo :) kalk dedim Sigara içmeye çıkıyoruz çakmak yok gibi yapcaz . Gittik . Ben ateş istedim sigaralarımı yaktık köşeye çekildik. Benim dikkat yeteneğim kuvvetlidir anında süzerim bakınırım üstüne  yaka kartınada baktım isminide öğrendim :) B. D.  :)) tapire bunj diyince hiç dikkat etmedim aklıma bile gelmedi dedi ve tabi ben yine ona kezban damgasını vurdum :) yemek yedim artık tam yurdumu giderken yine karşıma çıktı yahu birde bir yakışıklımi sormayın :) gece dayanamadım hornetten mesaj attım konuştuk. :) durumuda anlattım hoş bi şekilde karşıladı :) ama bi buluşak tanışak demedi biraz soğuk takıldı  odunn !!! 

               Neyse artık o cepte zaten :) ben o fakülteye giderken nasıl süslenip gidiyorum bundan sonra :)   Bu arada yurtta çok kötü birşey duydum daha doğrusu üzüldüm  arkadaşlarımın odasında laklak yaparken konu nasıl açıldı bilmiyorum ama benim katımda hafifçe tombiş normal boylarda bi çocuk olduğunu sürekli zenci öğrencilerle takıldığını onların kolunu falan okşadığını hatta telefonda konuşurken " o kız sana yavşars parçalarım o kızı " diye bir erkekle konuştuğunu duymuşlar. Hayır herkesin yönelimi kendine buna kimse karışamaz ama ülkemizin  Durumu belli kendimizi gizlemek zorundayız ben nasıl giZliyosam onunda gizlemesi lazım.  Çünkü arkadaşlarım o cocuk bir daha yanımda öyle şeyler yaparsa döverim topmu gaymı nedir diye konuştular ister istemez üzüldüm hatta yurtta herkes top olan cocuk diye tanıyomuş onu ... Cidden içimde bişiler cız etti herkes kendine baksa ya ne gerek var başkasıyla uğraşmaya aslında o cocukla konuşma imkanım olsa konuşurum anlatırım durumu ama kim o daha onuda bilmiyorum :( 


Yetti gari benden bu kadar şimdilik ;) bol renkli günler okurlarım :) 

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Kasarlasiyorsuuun!!! Opuyorum cok...

Yorum Gönder