Hornet

on 30 Aralık 2013 Pazartesi                     Ahh hornet sen nelere kâdirsin öyle... Hiç ummadığım zamanda hiç bakınmadığım zamanda daha doğrusu , ummadığım kişiden mesaj getiren uygulama sen hornet ah hornet :)) 

                   Değişik bi girizgah oldu ama en azından konuyu özetlemiş oldum gibi hissediyorum. Geçen akşam tamda yatmaya hazırlanırken telefonum çaldı baktım hornetten... Hemde 3-4 gündür hiç bakınmıyodum yani öyle duruyodu uygulama telefonumda. Birde ne göreyim bir çift bacak resmi olan birinden "selam" yazısı. "Kimsiniz ... " vs falan derken eski dostuma selam vermek istedim diye konuya girdi eski evimin olduğu yeri tarif etti bu yeterlimi diyince  kendi kendime " tamam bu o " dedim. 

                  Az laf edince tekrar Ankara'ya döndüğünü mesleğinde rütbe atladığını esas istediği yere geldiğini söyledi bnm üniversitem hakkında biraz konuşunca karşılıklı tebriklerimizi birbirimizden esirgemedik tabi. Daha sonrada sanki biraz yavşamadı değil gibime geliyo. Nasıl çok fazla kilo verdiğimi söyledi sordu daha bi yakışıklı olduğumu vurguladı. 

             Finallerimin tarihini bile sordu. Hatta kendi çalışacak yerini bile söyledi.  Profilindeki o bacak fotosunu bile anında değiştirdi. Bu arada okuyanlarımdan sadece bir ikisi bilir benim kilolu halimi normalde bn geçen sene 95 kiloya yakındım şuan 65 kiloyum yani. Ee zayıf olmak bizim alemimizde bi avantaj kilolu olmak ise çoğunlukla dezavantaj ( istisnalar kaideyi bozmazken zevkler ve renkleri tartışmak olmaz! )

           

    Ahh hornet dedim sen nelere kâdirsin.  İşin garibi son bir haftadır eski sevgililerim yazar oldu. Geçen günde whatsapptan 1 ay önce konuştuğum cocuk yazdı biz onla anlaşamadık sevgili olamadan ayrılmıştık durmuş buluşalım çay içelim diyo haydaaaaa dedim ne oluyo lann :)) 

             Anlayacağınız son 1 haftadır hayatımda aksiyon entrika cirit atar oldu bakalım sonu neye varacak :)) bu arada öyle karizmatik biriyle tanıştımkii offf offff adam bi içim su resmen ben onu nasıl es geçtim bilmiyorum ama süt gibi beyaz zarif erkeksi beden oyyyyy o gece bitmemeliydi :)  kaptırdım gidiyom bn anacım yeter bu kadar :)) haydi bol renkli günler herkese :)) 

0 yorum:

Yorum Gönder