Dedikodunun Dibine Vurmak Bu Olsa Gerek....

on 30 Ocak 2013 Çarşamba

Ahh dostlarım ahh önce az kahir edesim var uzun zamandır yoktum ve hiç kimsecikler nerede bu keçi ne yapıyo demedi :p alacağınız olsun hepinizin  kolileriniz kaçsın emi ... =P


vurdum sigaranın dibine iç allah iç
          Neler oldu neler gelinde az dedikodu yapalım =) kaynatalım anacım  bendeki olaylar kimsede yok vallaha =)
 
           Geçen hafta istanbul dan kolim geldi sabahın 9 u çabuk bana gel diye çağırdı üşenmedim kalktım teeee  1 buçuk saatlik yola gittim de geldim =) adam istiyo bende istiyorum  akşama kadar pestilim çıktı ee ben yoruldum yeter artık dedikçe o istedi durdu =)))) hayır karşımdaki pasif birde ben yoruldum dedikçe o dahada istiyo ya ne yedi ne içti anlamadım =)))  Neyse bu kısmı esgeçelim  akşamında ben tunalı hilmiden aşağı doğru inerken birde kimi göreyim aaaaa bu ankara gay ortamından bi arkadaş herkes tanır onu kıvırta kıvırta önümden gidiyo =) Karşımdaki kişinin cinsel tercihlerine bişi demem  herkesin kendi kararı saygı duyarım ama ruhunun bulunduğu beden erkek bedeni ve toplum içerisinde bence erkeksen erkeksi olucaksın en azından normal yürü değilmi anacım =)
 
        Yani sevmem ben öyle kıvırtarak yürümesini bi an dedimki kendi kendime ekin direk yürü geç görmemiş gibi yap oda seni farketmez derken  birden ağzımdan laf çıkıverdi ... seslendim! Kısa bir selamlaşma derken bir ricam var lütfen benim yanımda fazla kıvırtma olurmu dedim :( sonuçta toplum içindeyiz ve çevre buna alışkın değil daha hazır bile değil  laf atılmasını istemem dedim saolsun oda tabi haklısın dedi ve konuşa konuşa yürümeye devam ettik =) 
 
       Birde konuya seninki ortamlardan hiç eksik olmuyo diye direk daldı konuşmaya dedim o benimki değil artık o beni terketti ya diye . Akabinde ne dese inanırsınız ? 
-iyi oldu canım sakın hiç üzülme iyice or*spu oldu çıktı zaten şuan benim eski sevgilim ile çıkıyo yüzsüz. dedi  nasıl şok oldum anlat dedim bana herşeyi anlat =)
 
      Cocuk buna yüzvermemiş buda habire kıcında dolanmış durmuş en sonunda deneme kararı almışlar vs. hatta ve hatta cevresindeki en yakın arkadaşlarına bile kazık atmış aramaz sormaz olmuş kimi görsem o kaybetti seni iyide oldu boşver öyle birinden kurtuldun en azından diyo =) (dedikodunun dibine vuruyorum ama )
 
      Bu hayatta Ne oldum demiceksin Ne oldum diyiceksin !
 
         
 
       Ben onu aklımdan çıkaramazken o beni aklından çıkarmış başka denizlerde yelkenler açmış  hatta götü başı dağıtmış amannnn ....
 
Ben bugun birde ne yaptım =) 
 
          Yolum bahçeli tarafındaydım ne hikmetse her gittiğimde kaybolurum ben orada =) sokaklar arası geçiş yaparken kendimi her seferinden başka yerlerde bulurum =) birde bir baktımki "Eski Benimki'nin " evinin önündeyim =) oha dedim kendi kendime =) kafamı cevirdim ne göreyim istersin? Çıkmış cama sigara içiyo birde beni görünce ne yaptı dersiniz? Ekinn diye bağırdı aptal arkamdan gelmeye başlamış bende onu görünce kaçmaya başladım tabi arabaların arkasından gizlendim bakındım yolda mal gibi kaldı beni arıyodu oh olsun artık okadar rahatımki hiç düşünmüyorumda akşam akşam iyide eğlendim =) 
 
        Ruhum rahat artık =) hayat bana gülümsedi diyebilirim =) hetero arkadaşımdan henüz söz etmiyorum ama =)
 

         Yazın bana a dostlarım...  Bunca zamandır benim yanımda olan Kaan Arer dostum “Bigaycığım” seni çok seviyorum bilesin en zor zamanımda sen yetiştin yardımıma =)  mujjukkaa =)

      Biliyorum yazılarımın çoğu günlük tarzi gibi oldu  başımdan geçen olaylar vs ama  bunları yazmak hoşuma gidiyo anlatamam belki ama ne biliyim hoşuma gidiyo işte yazmak bazen yazdıklarımın arkasına saklanıyorum bu bana güven veriyo ...

Sürçü lisan ettiysem affola ...

     Ayrıca resimler için O Gay 'ada teşekkürlerimi sunmayı bir borç bilirim =)

7 yorum:

O Gay Ben de dedi ki...

ne demek yahu istediğin zaman kullanabilirsin resimleri :)

ayrıca sen nerelerdeydin hiç gözükmüyordun ne zamandır :?

Ekin Türe dedi ki...

sınavlarla boğuşuyordum canım bilgisayara bakma fırsatım bile olmadıki hiç ...

Adsız dedi ki...

Çok kırıldım sana... Edecek başka beddua bulamadın mı? Sanki biz senin yanında değil miyiz? Çabuk affettir kendini... ;)

Kaan Arer dedi ki...

İstanbuldan kolim geldi ne demekti yahu :D Kargo şirketine dönmenden korktum bir an :D

Bebeğim çocuğun evinin önüne bile bile gitmişsin şimdi yeme bizi.. ama onun da aşağıya inmesi tuhaf yani.. ayrıldığın adamın arkasından koşmak ne diye :/

Neyse sen de ne koli bitiyor ne de sex maşallah en hızlı bulogır seçileceksin yakında.

Adsız dedi ki...

Katılıyorum Kaan'a... Her şeyleri bu blogda okuduk :) Doktor muayenehanesine varana kadar :))))

Ekin Türe dedi ki...

yiğitcim =) bn kendimi affetririrm sana ama sende bi mail bile atmadın :P :P ( senin kolıler hariç diyeyim )
ayrıca evet bunları yazmak hoşuma gittiği için yazmıştım =) paylaşmak güzel şey =)

Ekin Türe dedi ki...

ahh Kaancım biliyosun bnm küçük bir kargo şirketim var arada birde olsa iş alıyoruz tek tük koli işleri işte =)
ama şu konuda haklısın o cocugun evinin önüne bilerek gittim daha doğru ayakalrım bni oraya götürdü bile bile hiç yorulmadan 1 buçuk saat yürüdüm sanmıyodum ki öyle olsun ama 1 saniye bile durmadım duramadım ayaklarım durmadı. Sanki kendiğinden gidiyolardı başka biri onları yürütüyodu ...

Yorum Gönder